'אני רוצה רכב חשמלי סיני זול' זה מה שעובר לכם בראש? – הנה רשימת המנצחים שלנו

אז השנה היא 2023, ובקרב רבים מאיתנו וכבר התפתחה התודעה כי ניתן כיום להתנייד באופן יעיל יותר, פחות מרעיש, פחות מזהם ואפילו כזה שחוסך לנו בעלויות השנתיות. לאור הנתונים האלו, אין זה פלא כי אחד המשפטים שעוברים לנו בראש כאשר אנו מחפשים רכב חדש, נשמע בערך ככה: 'אני רוצה רכב חשמלי ושיהיה זול'.

אז לטובת אלו שמעוניינים בכמה תשובות טובות לשאלה הזו, סכמנו כאן חמישה רכבים חשמליים מהזולים ביותר שמוכרים כיום לתעשיית הרכב החשמלי בישראל. אגב, אם בא לכם שנעשה עבורכם את כל העבודה הקשה ונשווה מחירי רכב חשמלי, וכל זאת כדי שתוכלו אתם – צרכני הקצה, לשים את הידיים על הרכב הרצוי תוך קבלת העסקה המשתלמת ביותר, השאירו פרטיכם כאן. מדוע שתשקלו לקבל מאיתנו שירות אתם שואלים את עצמכם? ובכן, אנחנו – כאן ב"אלקטריק קאר", עומדים בקשר יומיומי עם הסוכנויות המובילות, כמו גם עם מיטב יבואני הרכב-החשמלי כפי שאלה מוכרים כיום למדינת ישראל.

מקסוס יוניק – רכב חשמלי סיני זול

מקסוס יוניק 5 הוא רכב חשמלי סיני זול יחסית, על אף שכאן כבר קיים אלמנט של גודל, שהרי מדובר בדגם של רכב חשמלי עם 7 מקומות ישיבה. הדגם מתפאר גם במערכות מולטימדיה מתקדמות, וטווח הנסיעה שלו יחסית נמוך – כ-260 קילומטרים. ואם כבר הזכרנו את נושא טווח הנסיעה של המקסוס יוניק 5, נגיד שאמנם נכון הדבר כי טווח נסיעה זה אינו גדול כל כך לעומת רכבים חשמליים אחרים, יחד עם זאת, כאשר שוקלים את כלל נתוני-המשוואה על כפות-המאזניים, ולוקחים בחשבון כי ננהג בתחומי מדינת ישראל, מבינים כי טווח נסיעה זה עדיין טוב וישים לאופן השימוש היומיומי ברכב החשמלי שלנו. נוסיף כי נכון יהיה לומר בנוגע לרכב חשמלי זה, כי יהיה ככל הנראה צורך להטעין את הרכב בכל יום.

כפי שניתן לראות, מחירה של המקסוס יוניק 5 מתחיל בכ-237,000 ש"ח.

הבחירה שלנו
maxus E-יוניק 5 2022
MAXUS
Maxus E-יוניק 5 2023
5/5
מחיר החל מ 237,200 ₪

ליפמוטור – T03

ללא ספק ונכון לשנת 2023 מדובר ברכב החשמלי הזול ביותר (למעט שחקנית חדשה מאוד בשם Pony שנכנסה לשוק ונפרט עוד לגביה לקראת סוף מאמר זה). מדובר ברכב חשמלי סיני זול, שמיועד בעיקר לעיר והוא בעל סוללה המאפשרת טווח נסיעה של עד 280 קילומטרים. גם כאן נציין כי אמנם לא מדובר בטווח נסיעה גבוה, אך השימוש מתאים למשפחות ישראליות מסיבות ברורות.
אם אתם עדיין שואלים את עצמכם כמה עולה אותו רכב סיני חשמלי זול, נציין כי כיום המחיר הנמוך ביותר בו נוכל לאתר את
ליפמוטור T03, יעמוד ע"ס 99,900 שקלים.

הבחירה שלנו
leapmotor T03 2023-1
Leapmotor
ליפמוטור Leapmotor T03 2023
5/5
מחיר החל מ 99,900 ₪

MG-ZS

מדובר כאן ברכב חשמלי סיני שאינו הכי זול אמנם , יחד עם זאת ישנם רכבים חשמליים יקרים ממנו בהרבה. כאן כבר מדובר ברכב פנאי מאובזר ובעל 156 כ"ס, לצד לא פחות מ-440 קילומטרים כטווח נסיעה, משמע בוודאות תצטרכו להטעין אותו פחות – וודאי וודאי לעומת שני הדגמים שראינו במעלה העמוד הזה.

מחירו הזול ביותר של רכב הפנאי החשמלי הזה יאלץ אתכם להיפרד מכמעט 165,000 ש"ח, אך רבים סוברים וככל הנראה בתבונה רבה כי הרכב ה-
MG
לחלוטין שווה את המחיר שנדרש עבורו בשוק.

הבחירה שלנו
mg ZS 2022-1
MG
mg ZS 2023
5/5
מחיר החל מ 164,888 ₪

SERES – 3

קרוסאובר חשמלית סינית מהטובות ביותר שצמיגיהן נגעו בכבישי העולם ללא ספק! מדובר כאן בדגם לא קטן של רכב חשמלי, טווח הנסיעה המקסימלי של הרכב הזה הוא 331 קילומטרים, ובעל טעינה מהירה שכורכת בערך 30 דקות. גימור-העיצוב של הרכב החשמלי הזה נותן לא מעין גושפנקא של רכב יוקרה חשמלי והנסיעה בו חלקה ומרגישה נהדר.

מחירו הזול ביותר כיום בשוק הישראלי עומד על כ-149,900 ש"ח.

הבחירה שלנו
seres 3 2022-1
SERES
seres 3 2023
5/5
מחיר החל מ 150,458 ₪

עוד על רכבים חשמליים סיניים זולים – מה צופן לנו העתיד המאוד קרוב?


לזירת הרכבים החשמליים הזולים והקטנים נכנסת שחקנית חדשה – רכב חשמלי קטן, נוח ומסוגנן.
כן כן, מדובר ברכב שאורכו הינו 315 סנטימנטרים, על רוחב של 150 ס"מ.

הרכב החשמלי הקטן הזה הולך לייצר הרבה אימפקט בשוק הרכבים החשמליים הזולים בישראל – כך סוברים המומחים שלנו – כאן ב"אלקטריק קאר".


Pony – רכב חשמלי סיני זול


אנחנו מדברים פה על רכב חשמלי קטן וזול בשם PONY וזה למעשה רכב חשמלי קומפקטי, בעיצוב מתקדם – שלא לומר עתידני, כזה שמתאים מאוד לנסיעות בתווך העירוני (בלבד). להשתמש בו לא יעלה לכם הרבה כסף בכלל – יש צורך בתשלום של 45 ש"ח עבור אגרת רישוי. טווח הנסיעה של השחקנית הקטנה והכיפית הזו עומד על 170 קילומטרים, ומחיר ההיכרות עבורו תוכלו בעתיד הקרוב לרכוש את הפוני החשמלית שלכם, עומד על 69,000 שקלים בלבד.

יו.די.אס אינטרנשיונל בע"מ היא היבואנית שאחראית על ייבואו לארץ,נציין כי הרכב החשמלי הקומפקטי הזה אושר באופן רשמי לייבוא על ידי משרד התחבורה הישראלי, ולמי מכם שתוהים לגבי עמידתו בתקנים אירופיים מחמירים, נספר כי הפוני החשמלית הינה מאושרת L7E – תקן אירופי מחמיר לרכב עירוני.

חשוב להדגיש כי מדובר כאן ברכב חשמלי שיש בו רק שני מקומות ישיבה (נהג ונוסע), יחד עם זאת – הרוכשים והרוכשות העתידיים ישמחו לגלות כי נפח תא המטען עומד על לא פחות מ-750 ליטרים. דבר נוסף שחשוב לנו לציין לפני סיום, הוא שלרכב זה קיימת מגבלה בדמות היתר נסיעה רק בתחומי העיר – עובדה שלבטח תגרום לרוכשים פוטנציאליים רבים לשקול היטב טרם הרכישה או ההתכווננות אל עבר הסכם-המימון או הליסינג. בקרוב תמצאו גם את הרכב הזה באתר "אלקטריק קאר", ועד אז – נהגו בטוח וחסכוני, כן?

byd אטו 3 2022-3, רכב חשמלי מומלץ במחיר זול יחסית
נושאים בכתבה זו
רכב חשמלי BYD

ענקית הרכב הסינית BYD (Build Your Dreams) היא אחד היצרני הרכב החשמלי הפופולריים והאהובים בישראל. את שנת 2023 היא סיימה עם הדגם הנמכר ביותר בישראל

קרא עוד »

השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ללא עלות

שם מלא *
טלפון *

בלחיצה על כפתור שלח אני מסכים לקבל מיילים ו-SMS מכתובת האתר ולתנאי השימוש באתר

סינון הרכבים

price-filter-button-02
פילטר-מחיר – slider
03,599,900
availability-filter-02
brand-filter-02
engine-filter-02
category-filter-02